24 Вересня 2017 - 10:08, Новини

Акціонери ПАТ «ГТРЗ» зробили подарунок жителям Гайворона на День міста.


Колектив ПАТ «ГТРЗ» привітав жителів Гайворона з 265-ю річницею міста. В ході урочистої частини Генеральний директор заводу Пилипишин В.М. виступив з промовою, у якій зазначив, що в розбудову підприємства та його чітку роботу внесли свій вклад багато поколінь гайворонців, які працювали тут цілими династіями. Потім слово взяв начальник відділу кадрів, праці та заробітної плати Савков М.П., який побажав місту та його жителям зростання та процвітання, щоб Гайворон з кожним днем ставав гарнішим, щоб кожен любив своє місто і намагався внести свій внесок у загальне благо.
У свою чергу, акціонери ПАТ «ГТРЗ» не залишили місто в день народження без подарунка – біля входу у стадіон працювали аніматори, улюбленці дітей – герої мультфільму «Фіксики», які грали з дітьми, проводили конкурси, дарували повітряні кульки. Крім того, була встановлена фотозона, де кожний бажаючий мав змогу зробити фото напам’ять про цей чудовий день на фоні символу заводу – тепловозу, на якому з гордістю було зазначено, що відтепер оновлений ПАТ «ГТРЗ» – територія успіху і мчить уперед до нових вершин!
Але на цьому приємні сюрпризи від акціонерів заводу не закінчились. Ввечері на жителів і гостей міста чекало святкове файер-шоу, сповнене незвичайних спецефектів, проведенню яких не завадив навіть дощ.
Але головними подарунками стали дитячий сміх, гарний настрій і справжня гордість за рідне місто!

Тим, хто був присутній на Дні міста Гайворон! Для вас – фото звіт (скачати тут)! Не забудьте знайти і скачати свої фотографії! А також є можливість переглянути ще раз неймовірне фаєр-шоу, влаштоване новим керівництвом ПАТ «ГТРЗ» (відео скачати тут).

19
Лис

Розширення міжнародного партнерства

Представники ПАТ «ГТРЗ» відвідали головний міжнародний форум металургів 

2
Лис

Фінальна частина святкування ювілею заводу

Найочікуваніші урочистості з нагоди 120-ти річчя ПАТ «ГТРЗ» 

1
Лис

День Народження ПАТ «ГТРЗ» продовжується!

Cеред юних футболістів визначився володар «Кубка 120-ти річчя ГТРЗ» 

%d блогерам подобається це: