2 Листопада 2018 - 11:01, Новини

Найочікуваніші урочистості з нагоди 120-ти річчя ПАТ «ГТРЗ» 

02 листопада 2018 року відзначилось у Гайвороні тим, що з самого ранку біля святково прикрашеної прохідної заводу-ювіляра звучала музика та сміх, було видно спалахи фотоапаратів та веселих містян, що із задоволенням робили знімки на згадку біля фотозони, встановленої на честь головного свята – 120-ти річчя ПАТ «ГТРЗ». Дітей та перехожих розважали аніматори, які гралися, танцювали та дарували кульки усім бажаючим.

На підприємстві у цей день був скорочений робочий день, щоб заводчани встигли причепуритися до святкової урочистої частини, що проходила в Районному будинку культури.  Вхід на концерт був вільний, проте найпочесніші жителі міста, зокрема ветерани заводу, отримали заздалегідь персональні запрошення.

Під час офіційної частини слово для привітання було надано керівникам району, а саме Голові Гайворонської районної державної адміністрації Юрію Клименко, а також Голові Гайворонської районної ради Дмитру Грабовому. Шановні гості відзначили роль ПАТ «ГТРЗ» у розвитку промисловості району, побажали сил, наснаги та нових трудових звершень, а також вручили Подяку керівництву та колективу заводу від РДА.

Пізніше слово взяв комерційний директор підприємства Євген Фомін, який передав вітання від Голови Наглядової Ради підприємства Романа Кузьміна, що не мав можливості особисто бути присутнім на святі. Керівники, окрім поздоровлень і побажань подальшого розвитку, нагадали співробітникам заводу, що лише спільними зусиллями вдасться рухатися уперед та підкорювати нові горизонти.

Звісно, одним з найочікуваніших був виступ Генерального директора Олександра Трунова. Взявши вітальне слово, Олександр Едуардович наголосив, що таке масштабне підприємство, зі значним потенціалом і потужностями для подальшого розвитку, як ГТРЗ, є втіленням історії цілого міста. Що він пишається заводом і його колективом. Проте, для подолання труднощів, що зараз є на ПАТ «ГТРЗ», весь колектив має працювати як єдине ціле, щоб в подальшому реалізувалися всі цілі та очікування.

На святі були присутні й шановні представники Гайворонської міської ради.  Секретар міської ради Олександр Ковтонюк у вітальному слові висловив щирі побажання успіхів колективу заводу, плідної роботи та особистого щастя кожному. Від імені міського голови Романа Волуйко керівникам підприємства вручили Подяку та сувенірні подарунки.

Крім того, до привітального слова було запрошено Начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини Гайворонської РДА Ірину Паршогубу, Директора спортивної школи «Локомотив» Галину Котову, Голову районної  ради ветеранів Миколу Семеновича Рябокучму. Почесні гості вітали колектив заводу зі святом, бажали нових досягнень та вручили Грамоти та Подяки від своїх установ керівництву підприємства.

До свята ПАТ «ГТРЗ» видало книгу «Гайворонський тепловозоремонтний завод. 120 років досвіду. Поєднання традицій і сучасності» у співавторстві з Олексієм Павличуком, якому також було надано вітальне слово. Декілька екземплярів цієї книги одразу передали у місцевий Краєзнавчий музей.

Під час урочистостей, керівництво ПАТ «ГТРЗ» відзначало співробітників, які зараз працюють на заводі, а також шановних ветеранів, які багато років життя віддали підприємству, Почесними грамотами, подяками, пам’ятними нагородами на честь 120-річчя ГТРЗ, книгами про завод та іншими подарунками.

Слід зазначити, що на знак вдячності керівники ПАТ «ГТРЗ» отримали подяку й від колективу підприємства, яку озвучили зі сцени Лариса Гуцол, інженер з охорони праці, та Михайло Савков, начальник відділу кадрів.

Під час урочистої частини між промовами та нагородженням присутніх гостей розважали танцями та музичними номерами талановиті артисти Районного будинку культури, вихованці дитячого садка «Веселка», діти з місцевих творчих колективів.

На завершенні дня було організовано грандіозне фаєр-шоу, яке поставило яскраву крапку у цьогорічному святкуванні Дня Народження Тепловозоремонтного заводу.

Дякуємо всім, хто надав допомогу в організації урочистих заходів та прийшов розділити з заводчанами радість свята!

ГТРЗ продовжує працювати на повну потужність, незважаючи ні на які труднощі. Продукція ПАТ «ГТРЗ», як і раніше затребувана, відрізняється якістю і надійністю, а співробітники – справжні професіонали своєї справи.

Від щирого серця вітаємо всіх зі 120-ти річчям підприємства та Днем Залізничника України! Бажаємо благополуччя, щастя, кар’єрного зростання і постійного самовдосконалення в улюбленій справі!

10
Лип

ПрАТ “ГТРЗ” освоює новий напрямок

ПрАТ “ГТРЗ” проводить ремонтно-відновлювальні роботи кузовів вагонів

3
Лип

Приступили до виконання чергового КР2

ПрАТ “ГТРЗ” приступило до капітального ремонту тепловоза ТГМ4

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б