22 Вересня 2017 - 18:25, Новини

ПАТ “ГТРЗ” пройшли перші у 2017 році збори трудового колективу.

22 вересня 2017р. на ПАТ “ГТРЗ” пройшли збори трудового колективу, на якому працівники мали змогу познайомитися і особисто поспілкуватися з представниками нових акціонерів заводу.
Нове керівництво запевнило колектив, що має намір відновлювати виробничі потужності заводу, ремонтувати обладнання та надалі працювати заради збільшення обсягів виробництва та прибутковості підприємства.
Після офіційної частини, співробітники ставили питання, які турбували їх найбільше – стосовно майбутнього заводу, скорочення штату, розширення асортименту продукції, ремонт верстатів та іншого обладнання, покращення умов праці (особливо в цехах).


Відповідаючи на запитання та розповідаючи про найближчі перспективи, представники акціонерів зазначили, що скорочення не буде, а, навпаки, планується відкриття нових робочих місць, підвищення заробітної плати робочим технічних спеціальностей, закупівля нового спецодягу тощо.
Крім того, нові керівники зазначили, що існуючі виробничі потужності будуть оновлюватися та покращуватися, що є можливість відновити колишню високу продуктивність заводу, тим паче, якщо модернізувати цеха і ввести в дію виробничі лінії нової продукції. Але для цього, безумовно, потрібні значні матеріальні і людські ресурси.


Також на заводі з’явилася скринька для пропозицій і відгуків, за допомогою якої співробітники можуть висловити (за бажанням – анонімно) свої думки щодо проблем на підприємстві, свої ідеї стосовно подальшого розвитку, побажання тощо.

10
Лип

ПрАТ “ГТРЗ” освоює новий напрямок

ПрАТ “ГТРЗ” проводить ремонтно-відновлювальні роботи кузовів вагонів

3
Лип

Приступили до виконання чергового КР2

ПрАТ “ГТРЗ” приступило до капітального ремонту тепловоза ТГМ4

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б