28 Грудня 2018 - 17:34, Новини

ПАТ «ГТРЗ» привітало дітей-сиріт з новорічними святами 

Напередодні Нового 2019 року керівники ПАТ «ГТРЗ» приділили увагу дітям, позбавленим батьківського піклування, що мешкають у Гайворонському районі.

За зверненням, отриманим від Голови районної державної адміністрації про надання благодійної допомоги з метою соціальної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, ПАТ «ГТРЗ» підготувало новорічні солодкі подарунки дітям вищезазначених категорій.

SONY DSC

Представники нашого заводу завітали, зокрема, до Заваллівського ліцея-мистецької школи та Завалівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів, щоб привітати діток, які там навчаються.

Керівництво ПАТ «ГТРЗ» дякує за допомогу в організації благодійної акції директору Служби у справах дітей Гайворонської РДА Стицюра Людмилі Вікторівні.

SONY DSC

Від щирого серця вітаємо усіх дітей і дорослих з Новим 2019 Роком та Різдвом Христовим! З новими починаннями й новими успіхами!

Бажаємо новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів! Нехай Новий рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя у всі домівки!

Хай прийдешній рік із прекрасним настроєм принесе кожному добро і радість, щастя та здоров’я, здійснення надій та заповітних бажань, а нашому місту і району – достаток, стабільність і процвітання!

10
Лип

ПрАТ “ГТРЗ” освоює новий напрямок

ПрАТ “ГТРЗ” проводить ремонтно-відновлювальні роботи кузовів вагонів

3
Лип

Приступили до виконання чергового КР2

ПрАТ “ГТРЗ” приступило до капітального ремонту тепловоза ТГМ4

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б