4 Липня 2018 - 16:14, Новини

На ПАТ «ГТРЗ» пройшли чергові пожежно-тактичні навчання

Правила пожежної безпеки, вказані в Кодексі Цивільного захисту України,  було затверджено наказом МВС України від 31.12.2014р. №1417 та доповнено в жовтні 2017 року. З того часу знання даних Правил, а також виконання нормативних заходів вимагається від усіх співробітників та керівництва підприємства.

З метою дотримання діючого законодавства, а також для забезпечення умов праці без ризику для життя та здоров’я робітників, зокрема уникнення пожеж на підприємстві,  на ПАТ «ГТРЗ» співробітники Гайворонського РС Управління ДСНС України у Кіровоградській області (керівник –  тимчасово виконуючий обов’язки капітан служби цивільного захисту Завадський Юрій Миколайович) провели пожежно-тактичні навчання.

На заході були присутні начальник ДПРЧ №21 Байбуз Василь Олександрович, головний інспектор Гайворонського РС старший лейтенант служби цивільного захисту Глушко Ярослав Олегович, провідний фахівець Гайворонського РС Загородній Олександр Миколайович та члени головної бригади служби цивільного захисту.

Спершу пройшло ознайомлення адміністративного та робочого персоналу нашого заводу з можливими причинами загоряння, а також з необхідними діями, які мають негайно виконувати працівники у разі виникнення пожежі. Зокрема, співробітники служби цивільного захисту наочно продемонстрували, як можна усунути загоряння вогнегасником та усім іншим відповідним приладдям.

Крім того, працівники ПАТ «ГТРЗ» мали змогу ознайомитися безпосередньо з процесом гасіння пожежі службою цивільного захисту та побачити «у дії» роботу рятівників.

Співробітники нашого підприємства задавали безліч питань, приймали активну участь в навчаннях та наприкінці висловили вдячність працівникам служби цивільного захисту за наочне, доступне, зрозуміле подання такої корисної та важливої інформації.

Слід зазначити, що на ПАТ «ГТРЗ» регулярно проводяться інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки інженером з охорони праці Гуцол Ларисою Іванівною. Крім того, з метою ознайомлення робітників з заходами, що стосуються попередження пожежі та її усунення, на заводі була створена добровільна пожежна дружина, членами якої є електромонтер Усатюк В’ячеслав Олександрович та токар Грубник Віктор Володимирович. Керівництво ПАТ «ГТРЗ» висловлює вдячність даним працівникам за допомогу в організації безпечних умов праці на нашому підприємстві.

10
Лип

ПрАТ “ГТРЗ” освоює новий напрямок

ПрАТ “ГТРЗ” проводить ремонтно-відновлювальні роботи кузовів вагонів

3
Лип

Приступили до виконання чергового КР2

ПрАТ “ГТРЗ” приступило до капітального ремонту тепловоза ТГМ4

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б