6 Листопада 2017 - 10:14, Новини

На ПАТ «ГТРЗ» з розмахом відсвяткували День Залізничника України!

Напередодні Дня Залізничника, який відзначали 4 листопада, на ПАТ «ГТРЗ» відбулися збори трудового колективу та урочистості з нагоди свята. В першу чергу, Генеральний директор А.Близнюк подякував всім за перший місяць спільної продуктивної роботи, розповів про покращення, що відбулися у роботі підприємства, зокрема підвищення заробітної плати, поліпшення освітлення на території,  ремонт паркану, наведення порядку у їдальні тощо. Потім були відповіді на питання, що надійшли від співробітників до встановленої на заводі «Скриньки відгуків та пропозіцій».

А.Близнюк зробив наголос на тому, що керівництво ПАТ «ГТРЗ»  буде прислухатися і надалі до порад і побажань колективу. І, відповідно, чекає від працівників віддачі, відповідального ставлення до роботи, розуміння, що всі вони роблять одну спільну справу.

Під час відкриття урочистої частини Генеральний директор привітав усіх присутніх з Днем Залізничника України і побажав кожному благополуччя, щастя, кар’єрного зросту та постійного самовдосконалення в улюбленій справі!

Кожен працівник заводу на честь свята отримав премію та подарункові сувеніри. Кращим працівникам заводу було вручено почесні грамоти-подяки та додаткові грошові винагороди.

З вітальним словом виступили заступник голови РДА Віталій Орел, а також заступник міського голови Заряна Хмара. Вони побажали робітникам заводу, новому керівництву подальшого розвитку підприємства, нових цілей і здобутків у нелегкій справі, а також добра, достатку і миру.

На свято були запрошені й колишні працівники заводу, нагороджені відзнакою «Почесний Залізничник України».  Кожен з них отримав грамоту та грошову допомогу від керівництва ПАТ «ГТРЗ» .

У святковому концерті взяли участь вихованці ЦДЮТ, музичної школи та міського Будинку культури. ПАТ «ГТРЗ» висловлює щиру подяку керівникам даних установ та усім учасникам урочистого заходу!

10
Лип

ПрАТ “ГТРЗ” освоює новий напрямок

ПрАТ “ГТРЗ” проводить ремонтно-відновлювальні роботи кузовів вагонів

3
Лип

Приступили до виконання чергового КР2

ПрАТ “ГТРЗ” приступило до капітального ремонту тепловоза ТГМ4

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б