25 Червня 2018 - 15:59, Новини

Керівники ПАТ «ГТРЗ» привітали випускників шкіл Гайворону

23 червня 2018 року відбулось хвилююче прощання зі школою – випускний вечір для учнів 11-х класів Гайворонського НВО №1 та Гайворонського НВО №2.

Зі святом, із успішним закінченням школи та вступом у доросле життя випускників привітали й представники ПАТ «ГТРЗ». Керівники нашого заводу вже мали честь бути присутніми на одному з шкільних свят і тоді наголосили, що надалі підтримуватимуть молодше покоління.

Отож, щоб заохотити школярів до відмінного навчання та активного громадського життя, представники ПАТ «ГТРЗ» на випускному вечорі вручили похвальні грамоти «За старанність і відповідальність, цілеспрямованість та високі показники у навчанні, за активну участь у житті школи та покращення іміджу міста Гайворон» Бойко Руслані – учениці Гайворонського НВО №1 та Княгницькій Ользі – учениці Гайворонського НВО №2. Цього року найкращі випускниці отримали у подарунок планшети від ПАТ «ГТРЗ». Крім того, представники нашого підприємства наголосили, що уже наступного року планують нагородити кращих учнів іще більш цінними подарунками – ноутбуками.

Висловлюємо подяку директорам шкіл Пошенко Ю. В. та Поліщук В. П. та педагогічним колективам за їхню працю! А випускникам бажаємо реалізувати все, що задумано, про що мріється. Попереду відповідальне життя дорослої людини. В ньому обов’язково будуть і негаразди, і перешкоди, тому бажаємо вам сил, щоб все перемогти, та цілеспрямованості, щоб йти до своєї мети. Знайте, рідне місто пишається вами! Ми віримо, що попереду у вас велике майбутнє!

10
Лип

ПрАТ “ГТРЗ” освоює новий напрямок

ПрАТ “ГТРЗ” проводить ремонтно-відновлювальні роботи кузовів вагонів

3
Лип

Приступили до виконання чергового КР2

ПрАТ “ГТРЗ” приступило до капітального ремонту тепловоза ТГМ4

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б