19 Жовтня 2018 - 15:04, Новини

Працівники ПАТ «ГТРЗ» взяли участь у міжнародній залізничній конференції RAIL EXPO 2018 

16 – 18 жовтня 2018 року в Києві пройшла залізнична міжнародна спеціалізована виставка RAIL EXPO 2018. У цьому році серед учасників були представники 586 компаній з 28 країн світу, зокрема, локомотивобудівельні, вагонобудівельні та ремонтні підприємства, сервісні компанії, що спеціалізуються на ремонті рухомого складу, виробники та постачальники комплектуючих, урядові та громадські організації, науково-дослідницькі установи тощо.

Слід зазначити, що світові лідери залізничного машинобудування наразі зацікавленні в українському ринку і готові запропонувати не лише готові рішення, а й різні варіанти співпраці.

Під час конференції представники ПАТ «ГТРЗ» мали змогу провести переговори з українськими та зарубіжними виробниками та ремонтниками рухомого складу, машинобудівниками, розробниками – професіоналами у залізничній сфері, а також представити продукцію нашого заводу та заручитись підтримкою нових партнерів.

Керівництво нашого підприємства висловлює вдячність організаторам RAIL EXPO 2018 за можливість взяти участь у даному заході, бо подібні спеціалізовані форуми не лише виступають майданчиком для обговорення нагальних питань залізничної галузі та пошуку нових професійних зв’язків, а й дають змогу привернути увагу до існуючих проблем у даній сфері та знайти спільні засоби їх вирішення.

10
Лип

ПрАТ “ГТРЗ” освоює новий напрямок

ПрАТ “ГТРЗ” проводить ремонтно-відновлювальні роботи кузовів вагонів

3
Лип

Приступили до виконання чергового КР2

ПрАТ “ГТРЗ” приступило до капітального ремонту тепловоза ТГМ4

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б