30 Березня 2018 - 11:04, Новини

 

Звітуємо про роботу ПАТ «ГТРЗ» у березні 2018 року

Березень 2018 року для ПАТ «ГТРЗ» став місяцем згуртованої праці на підприємстві та непростих, проте успішних, переговорів за його межами.

Так, угода з новим постачальником заготовок дала змогу збільшити кількість виконаних замовлень. Зокрема, у березні були виготовлені і реалізовані зубчасті колеса, зубчасті вінці, а також інші види продукції (гальмівні колодки, ремонтні комплекти амортизаторів ЧМЕ-3 та інше).

Слід відзначити, що інтерес до ПАТ «ГТРЗ» та попит на нашу продукцію помітно зростає, що позитивно впливає на розвиток виробництва та на можливість подальшого співробітництва з установам та підприємствами, що займаються залізничним ремонтом.

Протягом березня цього року представники нашого заводу провели перемовини з керівництвом низки галузевих підприємств та філій ПАТ «Укрзалізниця». Розглядали варіанти співробітництва, зокрема, можливості спільного виконання великих замовлень (особливо, від закордонних клієнтів), підіймали питання щодо обміну досвідом стосовно ремонту тепловозів, впровадження програм модернізації виробництва, обговорювали проблеми фінансування нових проектів.

Зазначимо, що усі зустрічі мали конструктивний характер, та вже у найближчий час ми побачимо втілення в життя результатів зазначених переговорів.

6
Кві

«Дружно, весело та чисто!»

На ПАТ «ГТРЗ» пройшов перший весняний суботник!

19
Бер

Вирішення проблеми з заготовками – крок до нових тендерів

ПАТ «ГТРЗ» знайшло нового виробника заготовок та виграло черговий тендер

%d блогерам подобається це: