30 Жовтня 2018 - 15:06, Новини

Нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Мій завод» 

З нагоди святкування 120-ї річниці ПАТ «ГТРЗ» 30 жовтня 2018 року керівництво підприємства відвідало дитячий садок «Веселка» у м. Гайвороні, де заздалегідь було оголошено конкурс дитячого малюнка «Мій завод». Слід зазначити, що саме в цьому дитячому садочку навчаються дітки багатьох співробітників ГТРЗ. Ця подія дала старт святкуванню ювілею підприємства.

Генеральний директор Олександр Трунов завітав до дошкільнят, щоб побачити результати конкурсу, нагородити учасників подарунками та організувати сюрприз, яким стало запрошення аніматора, що проводив цікаві ігри, веселив та розважав дітей.

Малеча с радістю святкувала День Народження «Старого завода-дідуся». Звісно, усі прийшли на свято з подарунками. Кожна дитина (хто сам, а хто зі своїми батьками) намалювала картини, які відображають дитячий погляд та розуміння, що таке Тепловозоремонтний завод.

За такі подарунки керівники підприємства віддячили діткам Похвальними листами, солодощами та наборами для малювання. Переможцями стали усі, бо вирішити, хто найталановитіший з дітей, виявилось неможливо – усі малюнки були чудові, яскраві, неповторні.

Керівництво ПАТ «ГТРЗ» висловлює подяку директору садочка Тетяні Володимирівні Свербиус, вихователям, батькам та діткам, що приймали участь у святковому заході.  Діти – це наша радість та надія, ми хочемо бачити здійснення їхніх мрій і сподівань. Ми прагнемо, щоб вони зросли здоровими, радісними, розумними, та стали гордістю рідного краю!

Фотозвіт з цього заходу можна переглянути у розділі «Фотогалерея» на Головній сторінці.

10
Лип

ПрАТ “ГТРЗ” освоює новий напрямок

ПрАТ “ГТРЗ” проводить ремонтно-відновлювальні роботи кузовів вагонів

3
Лип

Приступили до виконання чергового КР2

ПрАТ “ГТРЗ” приступило до капітального ремонту тепловоза ТГМ4

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б