24 Січня 2018 - 17:47, Новини

Працівники ПАТ «ГТРЗ» відважно боролися зі сніговими заметами

Починаючи з 18 січня 2018 року погодні умови були вкрай незадовільними – снігом замело весь Гайворонський район.

Працівники ПАТ «ГТРЗ», як і всі жителі міста та околиць, зіткнулися зі справжнім стихійним лихом –  через снігові замети не можливо було не лише дістатись до свої робочих місць, а й взагалі вийти з власних будинків. Через те, що спеціальна техніка міської комунальної служби не встигала розчищати сніг та витягати застряглі машини, робітники заводу вирішили боротися з негодою власними силами.

Працівники автотранспортної частини виходили на роботу раніше за вказаний робочий час, для усіх інших робітників було тимчасово пом’якшено правила щодо запізнення на роботу через те, що транспорт у місті не працював, а жителі околиць мали змогу закінчувати роботу раніше, щоб дістатися додому.

Територія ПАТ «ГТРЗ» розчищалася власною технікою – на навантажувальник була надіта насадка, пристосована для прибирання снігу. Також, робітники з цехів кожного дня самотужки розчищали традиційними засобами для прибирання снігу (в народі іменованими «лопатами») територію до усіх будівель на заводі та прилеглі зони. Завдяки співробітникам обробляючого цеху розчистка відбувалася швидше, бо вони виготовляли на місці та ремонтували ті самі засоби для прибирання снігу.

За таку злагоджену, швидку боротьбу зі стихією  та відмінний результат дякуємо керівництву та всім робітникам підприємства!

9
Тра

Свято Перемоги, Пам’яті та Примирення

8 та 9 травня 2018 року співробітники ПАТ «ГТРЗ» вітали ветеранів та відзначали День Перемоги

25
Кві

Наступний крок до відновлення ремонту тепловозів

На ПАТ «ГТРЗ» оновлено Технічні умови для виконання ремонтів тепловозів різних модифікацій

17
Кві

Відновлено роботу високовольтного трансформатора!

На ПАТ «ГТРЗ» продовжується ремонт обладнання високої напруги

%d блогерам подобається це: