24 Січня 2018 - 17:47, Новини

Працівники ПАТ «ГТРЗ» відважно боролися зі сніговими заметами

Починаючи з 18 січня 2018 року погодні умови були вкрай незадовільними – снігом замело весь Гайворонський район.

Працівники ПАТ «ГТРЗ», як і всі жителі міста та околиць, зіткнулися зі справжнім стихійним лихом –  через снігові замети не можливо було не лише дістатись до свої робочих місць, а й взагалі вийти з власних будинків. Через те, що спеціальна техніка міської комунальної служби не встигала розчищати сніг та витягати застряглі машини, робітники заводу вирішили боротися з негодою власними силами.

Працівники автотранспортної частини виходили на роботу раніше за вказаний робочий час, для усіх інших робітників було тимчасово пом’якшено правила щодо запізнення на роботу через те, що транспорт у місті не працював, а жителі околиць мали змогу закінчувати роботу раніше, щоб дістатися додому.

Територія ПАТ «ГТРЗ» розчищалася власною технікою – на навантажувальник була надіта насадка, пристосована для прибирання снігу. Також, робітники з цехів кожного дня самотужки розчищали традиційними засобами для прибирання снігу (в народі іменованими «лопатами») територію до усіх будівель на заводі та прилеглі зони. Завдяки співробітникам обробляючого цеху розчистка відбувалася швидше, бо вони виготовляли на місці та ремонтували ті самі засоби для прибирання снігу.

За таку злагоджену, швидку боротьбу зі стихією  та відмінний результат дякуємо керівництву та всім робітникам підприємства!

10
Лип

ПрАТ “ГТРЗ” освоює новий напрямок

ПрАТ “ГТРЗ” проводить ремонтно-відновлювальні роботи кузовів вагонів

3
Лип

Приступили до виконання чергового КР2

ПрАТ “ГТРЗ” приступило до капітального ремонту тепловоза ТГМ4

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б