19 Листопада 2018 - 11:34, Новини

Представники ПАТ «ГТРЗ» відвідали головний міжнародний форум металургів 

13 -16 листопада 2018 р. в рамках  Міжнародної промислової виставки «Метал-Експо – 2018» 560 компаній з 32-х країн світу представили все різноманіття продукції чорної і кольорової металургії, сучасного обладнання і технологій для інноваційного розвитку.

Даний захід відвідало понад 30 000 осіб, серед яких були й представники ПАТ «ГТРЗ».  Такий інтерес до металургії та суміжних галузей промисловості в складний економічний період пояснюється тим, що форум «Метал-Експо» не тільки майданчик для демонстрації успіхів і досягнень, але також дієвий інструмент для розвитку взаємовигідного співробітництва у різних напрямках. В першу чергу, це забезпечення поставок високоякісної металопродукції, сучасного обладнання, технологій, інноваційних рішень з багатьох країн світу.

Під час форуму співробітники нашого підприємства провели ділові зустрічі та перемовини з представниками українських компаній (ArcelorMittal, Метінвест, Дніпроспецсталь та ін.), а також підприємств з ближнього і далекого зарубіжжя (Білоруський металургійний завод, SSAB, Ansteel тощо).

Представники професійного співтовариства обговорили різні аспекти розвитку промисловості, тенденції ринку металів та машинобудування, а також перспективи майбутніх партнерських взаємовідносин.

10
Лип

ПрАТ “ГТРЗ” освоює новий напрямок

ПрАТ “ГТРЗ” проводить ремонтно-відновлювальні роботи кузовів вагонів

3
Лип

Приступили до виконання чергового КР2

ПрАТ “ГТРЗ” приступило до капітального ремонту тепловоза ТГМ4

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б