22 Лютого 2018 - 15:46, Новини

ПАТ «ГТРЗ» уклало договір з надійним партнером з постачання деталей для ремонту та модернізації локомотивів

Починаючи з 2016 року на ПАТ «ГТРЗ» були спроби підписання угод із іноземними країнами на поставку продукції, яка була необхідна для злагодженої роботи підприємства. Проте, зазвичай після укладання договорів поставка деталей відбувалася не вчасно, або якість продукції не відповідала вимогам нашого виробництва. Перед комерційним відділом було поставлене завдання знайти надійного постачальника запчастин для проведення робіт з ремонту та модернізації локомотивів серед країн ЄС.

Так, вибір прийшовся на естонську компанію Transbuysell AS, що є активним постачальником на ринках сировини і комплектуючих для залізничного машинобудування, заготовок, поковок, спеціального ріжучого інструменту для виробництва запчастин з капітального ремонту та модернізації тепловозів і електровозів різної модифікації, компанією, що управляє мережею філій в країнах СНД, Східної Європи, Балтії та Скандинавії.

Продукція Transbuysell AS за якістю та ціновою політикою повністю задовольнила вимоги нашого заводу. У кінці 2017 року ПАТ «ГТРЗ» підписало угоду з даною компанією на поставку заготовок, поковок, фрез червячно- модульних та дискових зуборізних, що відбудеться у лютому-березні 2018 року.

З міжнародного досвіду роботи цієї фірми можна без сумніву зробити висновок, що віднині ПАТ «ГТРЗ» має надійного постачальника необхідної продукції європейської якості, що дає змогу надалі підвищувати ефективність роботи підприємства та виводить на новий рівень надавані послуги.

10
Лип

ПрАТ “ГТРЗ” освоює новий напрямок

ПрАТ “ГТРЗ” проводить ремонтно-відновлювальні роботи кузовів вагонів

3
Лип

Приступили до виконання чергового КР2

ПрАТ “ГТРЗ” приступило до капітального ремонту тепловоза ТГМ4

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б