12 Жовтня 2018 - 13:12, Новини

На ПАТ «ГТРЗ» відбулась планова перевірка з охорони праці та промислової безпеки 

Управління Державної служби України з питань праці у Кіровоградській області у складі комісії з чотирьох осіб здійснило перевірку на ПАТ «ГТРЗ». Основною темою даного заходу було дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки на підприємстві.

Під час перевірки було дотримано всіх необхідних процедур та оформлено відповідні документи, у яких перевіряючі особи відобразили стан справ щодо безпечності умов праці на ПАТ «ГТРЗ» та зафіксували виявлені незначні порушення.

Слід зауважити, що наш завод є підприємством, що наразі переживає перехідний період відновлення та починає розвивати нові напрямки роботи, що ускладнює процес дотримання абсолютно всіх вимог у сфері промислової безпеки, які також постійно змінюються та доповнюються. Такі заходи, як подібна перевірка, дають змогу побачити недоліки, щоб виправити їх у найкоротший термін і гарантувати безпечні умови праці для робітників.

На даний час майже усі порушення на підприємстві усунено, згідно отриманого припису, та можна без сумніву стверджувати, що рівень безпечності умов роботи на ПАТ «ГТРЗ» повністю відповідає законодавчим нормам.

10
Лип

ПрАТ “ГТРЗ” освоює новий напрямок

ПрАТ “ГТРЗ” проводить ремонтно-відновлювальні роботи кузовів вагонів

3
Лип

Приступили до виконання чергового КР2

ПрАТ “ГТРЗ” приступило до капітального ремонту тепловоза ТГМ4

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б