24 Травня 2018 - 16:37, Новини

Керівництво ПАТ «ГТРЗ» привітало найобдарованіших учнів Гайворонщини

Як відомо, ПАТ «ГТРЗ» є містоутворюючим підприємством, що не лише нарощує темпи та обсяги виробництва, а й приділяє значну увагу соціальним та громадським заходам, що відбуваються у Гайвороні.

Так, у місцевих загальноосвітніх навчальний закладах традиційно щорічно проходить програма, яка визначає найкращих учнів у різноманітних категоріях. Напередодні закінчення навчального року школярі, що є переможцями районних, обласних та всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів, спортивних змагань, учні з творчими талантами та активною громадською позицією отримують заслужені нагороди.

22 травня 2018 року в навчально – виховному комплексі Гайворонської НВО №2 відбувся святковий концерт на честь шкільного свята  «Розумники та розумниці», а 23 травня у навчально – виховному комплексі Гайворонського НВО №1 – концерт до свята «Книга рекордів школи».  Керівництво нашого заводу привітало всіх обдарованих, талановитих та активних в спортивному та шкільному житті учнів сувенірними подарункам.

Особливі грамоти у власній номінації «Обдаровані діти – наше майбутнє» та грошові сертифікати від ПАТ «ГТРЗ» отримали Щерба Олена та Русавська Аліна (школа №2), а також Романова Ольга та Свистунов Констянтин (школа №1) .

Висловлюємо подяку директорам шкіл Поліщук В. П. та Пошенко Ю. В. та педагогічним колективам за організацію чудових заходів та виховання майбутньої еліти нашого міста!

10
Лип

ПрАТ “ГТРЗ” освоює новий напрямок

ПрАТ “ГТРЗ” проводить ремонтно-відновлювальні роботи кузовів вагонів

3
Лип

Приступили до виконання чергового КР2

ПрАТ “ГТРЗ” приступило до капітального ремонту тепловоза ТГМ4

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б