27 Серпня 2018 - 16:07, Новини

Працівницю ПАТ «ГТРЗ» відзначили на районному рівні

На  ПАТ «ГТРЗ»  завжди працювали і зараз працюють люди, які володіють не тільки професійними якостями, а й багаті на різноманітні таланти. Вони беруть активну участь у житті заводу та міста Гайворон, показують свої досягнення у змаганнях зі спорту, мистецьких заходах та в інших різних напрямках.

Так, 23 серпня 2018 року на честь 27-ї річниці Незалежності України одній з робітниць нашого заводу – Кучер Лідії Петрівні – була вручена Подяка «…За сумлінну працю, особистий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток району та активну громадську позицію…» від імені голови Гайворонської районної державної адміністрації Клименко Ю.О. та Голови Районної ради Грабового Д.М.

Лідія Петрівна почала працювати на ПАТ «ГТРЗ» у 2006 році прибиральницею  механічного цеху. За всі 12 років її трудової діяльності ця працелюбна та відповідальна робітниця заслужила повагу керівників та колег, жодного разу не запізнилась на роботу та не відмовилась від необхідності працювати позаурочний час.

Доброзичлива та сором’язлива пані Лідія, обдарована співочими талантами, приймала участь у хорі, і крім того, може позмагатися за першість з будь-яким чемпіоном з велоспорту.

Ми пишаємося Кучер Лідією Петрівною та бажаємо їй нових досягнень!

Також, ПАТ «ГТРЗ»  висловлює вдячність керівникам Гайворонської РДА за увагу до робітників заводу і привітання нашої шановної колеги.

10
Лип

ПрАТ “ГТРЗ” освоює новий напрямок

ПрАТ “ГТРЗ” проводить ремонтно-відновлювальні роботи кузовів вагонів

3
Лип

Приступили до виконання чергового КР2

ПрАТ “ГТРЗ” приступило до капітального ремонту тепловоза ТГМ4

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б