18 Червня 2018 - 14:43, Новини

Працівники ПАТ «ГТРЗ» відремонтували базу відпочинку на Чорному морі

Щороку ПАТ «ГТРЗ» надає можливість своїм співробітникам та іншим мешканцям Гайворонського району влітку відпочити на туристичній базі «Кристал» у с.Сичавка Одеської області за пільговою ціною. У цьому літньому сезоні будинки для відпочинку зустрічають гостей в оновленому стані.

Турбаза була збудована та облаштована для відпочинку працівників заводу та їхніх сімей ще у 1980-х роках. Приблизно останні сім років будинки для проживання не ремонтувались, інвентар не оновлювався, умови відпочинку занадто застаріли. Тому, охочих взяти путівку  у «Кристал»  ставало все менше і менше.

Отож, на початку літа у цьому році керівництво ПАТ «ГТРЗ», зібравши дружний колектив заводу, вирушило на турбазу для відновлення застарілих будинків. Протягом 8 робочих днів відбувались малярні та столярні роботи  робітниками нашого підприємства, що працювали, не зважаючи на спекотну погоду та значні фізичні навантаження.

Будинки підлатали та пофарбували, на двері причепили нові замки, в середині будинків поставили сучасні ліжка з новими матрацами, почепили вогнегасники, відремонтували столики зі стільцями, повісили протимоскітні сітки, тощо. Навколо кожного будинку навели лад на території, відремонтували тераси, столи з лавочками. Збоку терас закріпили умивальники та в кожен будинок помістили інвентар для прибирання.

Особливої уваги та поваги заслуговує той факт, що увесь ремонт працівники нашого заводу зробили власними зусиллями без сторонніх рук. Завдяки їхній праці відтепер відпочинком можна буде насолоджуватись!

10
Лип

ПрАТ “ГТРЗ” освоює новий напрямок

ПрАТ “ГТРЗ” проводить ремонтно-відновлювальні роботи кузовів вагонів

3
Лип

Приступили до виконання чергового КР2

ПрАТ “ГТРЗ” приступило до капітального ремонту тепловоза ТГМ4

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б