9 Травня 2018 - 16:14, Новини

8 та 9 травня 2018 року співробітники ПАТ «ГТРЗ» вітали ветеранів та відзначали День Перемоги

У День Пам’яті та Примирення 8 травня 2018 року керівництво ПАТ «ГТРЗ» привітало особисто вдома усіх ветеранів Другої світової війни, що мешкають у Гайвороні та ближніх селах (Хащувате, Долинівка, Солгутове).

Щирі побажання здоров’я та довголіття, слова шани і подяки, квіти, листівки та продуктові набори отримали Юшков Василь Сергійович, Іванов Борис Сергійович, Кожухівський Анатолій Єразмович, Андрушко Федір Васильович, Бука Григорій Сергійович, Біляківська  Валентина Федорівна, Кобзар Євдокія Савівна, Пилипишин Микола Олександрович, Лобчинський Григорій Йосипович, Хмель Олександр Григорович, Завальнюк Віктор Микитович та Тичко Василь Карпович. Низький уклін за великий подвиг нашим ветеранам!

Крім того, колектив ПАТ «ГТРЗ» 9 травня 2018 року взяв участь  у урочистому мітингу з нагоди Дня Перемоги у Другій світовій війні та визволення Гайворона від німецько-фашистських загарбників.

Заход відбувся в центральному сквері Перемоги. Всі присутні вітали квітами ветеранів війни, вшановували пам’ять полеглих визволителів хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу Слави.

Керівництво ПАТ «ГТРЗ» вітає усіх із Днем Перемоги! Бажає міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє нашого міста і рідної України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

SAMSUNG CAMERA PICTURES
10
Лип

ПрАТ “ГТРЗ” освоює новий напрямок

ПрАТ “ГТРЗ” проводить ремонтно-відновлювальні роботи кузовів вагонів

3
Лип

Приступили до виконання чергового КР2

ПрАТ “ГТРЗ” приступило до капітального ремонту тепловоза ТГМ4

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б