31 Жовтня 2018 - 11:45, Новини

Футболісти нашого заводу вибороли ювілейний «Кубок 120-ти річчя ГТРЗ» 

31 жовтня 2018 року відбувся районний чемпіонат з футзалу серед дорослих «Кубок 120-ти річчя ГТРЗ» в ДЮСШ м. Гайворон. Згідно з регламентом проведення футбольного змагання, приймати участь у заході мали право усі охочі, старше 20 років, незалежно від місця роботи та роду занять.

Позмагатись зібралось 4 команди. Слід зазначити, що найактивнішими учасниками турніру стали чоловіки старше середнього віку, які вразили своєю майстерністю, швидкістю та енергією. З перших хвилин гри стало зрозуміло, що молодшим футболістам є чому в них повчитись.

Вся гра була активна, позитивна, з хорошими спортивними показниками. Дух суперництва та боротьба за перемогу відчувались такими, ніби це не «Кубок 120-ти річчя ГТРЗ», а, що найменш, Кубок європейських чемпіонів!

Гайворонський тепловозоремонтний завод завжди славився спортивними досягненнями своїх співробітників. У чемпіонаті «120-ти річчя» прийняв участь у ролі капітана команди «ГТРЗ»  Генеральний директор Олександр Трунов. Разом з ним в одній команді за кубок боролися Ігор Лисиця, токар, Володимир Виниченко,токар, Дмитро Мельник, електромонтер, Михайло Савков, начальник відділу кадрів, Андрій Керничний, зубофрезерувальник.

Давно стіни ДЮСШ не бачили такої гарячої ігри та стільки забитих голів! Спортивні суперечки, жовті картки, професійні паси, командна гра та радість перемоги! І ось результати змагань :

ІV місце – команда «Локомотив»;

ІІІ місце – команда «Гайворонська залізниця» ;

ІІ місце – команда місцевого спецкар’єра «Граніт»;

І місце – команда «ГТРЗ».

Всіх вітаємо з другим днем святкування 120 річчя ПАТ «ГТРЗ»! Ми сподіваємось, що наші співробітники продовжуватимуть вести здоровий спосіб життя та триматимуть себе у спортивній формі, щоб іще неодноразово позмагатися за чемпіонський Кубок!

Керівництво ПАТ «ГТРЗ» висловлює подяку за допомогу в організації заходу начальнику відділу молоді та спорту Гайворонської РДА Ільченко Г.В. , а також дякує суддям за справедливість, учасникам – за активну учать, та вітає переможців – Гайворонський тепловозоремонтний завод!

Фотозвіт з цього заходу можна переглянути у розділі «Фотогалерея» на Головній сторінці.

28
Гру

Завершуємо 2018 рік добрими справами!

ПАТ «ГТРЗ» привітало дітей-сиріт з новорічними святами 

19
Лис

Розширення міжнародного партнерства

Представники ПАТ «ГТРЗ» відвідали головний міжнародний форум металургів 

2
Лис

Фінальна частина святкування ювілею заводу

Найочікуваніші урочистості з нагоди 120-ти річчя ПАТ «ГТРЗ» 

%d блогерам подобається це: