6 Листопада 2017 - 10:14, Новини

На ПАТ «ГТРЗ» з розмахом відсвяткували День Залізничника України!

Напередодні Дня Залізничника, який відзначали 4 листопада, на ПАТ «ГТРЗ» відбулися збори трудового колективу та урочистості з нагоди свята. В першу чергу, Генеральний директор А.Близнюк подякував всім за перший місяць спільної продуктивної роботи, розповів про покращення, що відбулися у роботі підприємства, зокрема підвищення заробітної плати, поліпшення освітлення на території,  ремонт паркану, наведення порядку у їдальні тощо. Потім були відповіді на питання, що надійшли від співробітників до встановленої на заводі «Скриньки відгуків та пропозіцій».

А.Близнюк зробив наголос на тому, що керівництво ПАТ «ГТРЗ»  буде прислухатися і надалі до порад і побажань колективу. І, відповідно, чекає від працівників віддачі, відповідального ставлення до роботи, розуміння, що всі вони роблять одну спільну справу.

Під час відкриття урочистої частини Генеральний директор привітав усіх присутніх з Днем Залізничника України і побажав кожному благополуччя, щастя, кар’єрного зросту та постійного самовдосконалення в улюбленій справі!

Кожен працівник заводу на честь свята отримав премію та подарункові сувеніри. Кращим працівникам заводу було вручено почесні грамоти-подяки та додаткові грошові винагороди.

З вітальним словом виступили заступник голови РДА Віталій Орел, а також заступник міського голови Заряна Хмара. Вони побажали робітникам заводу, новому керівництву подальшого розвитку підприємства, нових цілей і здобутків у нелегкій справі, а також добра, достатку і миру.

На свято були запрошені й колишні працівники заводу, нагороджені відзнакою «Почесний Залізничник України».  Кожен з них отримав грамоту та грошову допомогу від керівництва ПАТ «ГТРЗ» .

У святковому концерті взяли участь вихованці ЦДЮТ, музичної школи та міського Будинку культури. ПАТ «ГТРЗ» висловлює щиру подяку керівникам даних установ та усім учасникам урочистого заходу!

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б

28
Гру

Завершуємо 2018 рік добрими справами!

ПАТ «ГТРЗ» привітало дітей-сиріт з новорічними святами 

19
Лис

Розширення міжнародного партнерства

Представники ПАТ «ГТРЗ» відвідали головний міжнародний форум металургів 

%d блогерам подобається це: