13 Серпня 2018 - 17:40, Новини

Керівництво ПАТ «ГТРЗ» вкотре відгукнулось на прохання про допомогу від жителів Гайворону

Як відомо, останній рік ПАТ «ГТРЗ» не залишається осторонь від участі в житті Гайворону та його мешканців. Зокрема, керівництво заводу частково взяло на себе турботу про ветеранів-залізничників та інших колишніх працівників, які багато років життя віддали роботі на ПАТ «ГТРЗ».

Нещодавно до керівника нашого підприємства звернулась за підтримкою дружина одного із таких працівників заводу Козачок Марія Степанівна. У своєму листі вона зазначила:

«Мій чоловік пішов на завод у 1947 році, проробив довгі роки. Будував цеха, придумував нововведення на підприємстві, у працю вкладав всю свою душу, енергію та силу. На даний момент я залишилась вдовою, дуже важко хворію… Прошу Вас  допомогти мені дровами. Я за Вас буду молитися Богу…»

Керівництво нашого заводу не залишилося байдужим до таких слів. Працівники ПАТ «ГТРЗ» зустрілись особисто з пані Марією, оглянули умови її проживання. Та виходячи з того, що єдиним засобом обігріву в холодну пору року у неї є звичайна піч, а стан здоров’я не дозволяє самостійно заготовлювати деревину, було вирішено виділити вдові дрова, яких має вистачити на опалювальний сезон.

Сподіваємось, що вчинок керівництва ПАТ «ГТРЗ» стане для інших підприємств, господарств та установ району прикладом небайдужості до чужих негараздів та спонукає надавати посильну допомогу тим, хто потребує її найбільше.

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б

28
Гру

Завершуємо 2018 рік добрими справами!

ПАТ «ГТРЗ» привітало дітей-сиріт з новорічними святами 

19
Лис

Розширення міжнародного партнерства

Представники ПАТ «ГТРЗ» відвідали головний міжнародний форум металургів 

%d блогерам подобається це: