5 Жовтня 2018 - 15:06, Новини

Благодійність керівництва ПАТ «ГТРЗ» з приводу Міжнародного Дня людей похилого віку

Як відомо, ПАТ «ГТРЗ» не лише приділяє значну увагу підтримці своїх  робітників у різних життєвих ситуаціях, а й при можливості допомагає ветеранам підприємства.

У цьому році напередодні Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня Ветеранів України Рада Гайворонської районної організації ветеранів звернулась до керівництва нашого заводу за благодійною допомогою для здійснення акцій милосердя, соціального захисту людей похилого віку, зокрема, інвалідів. Звісно, ПАТ «ГТРЗ» не залишилось байдужим до такого прохання та надало фінансову допомогу ветеранській організації.

Керівництво нашого заводу висловлює впевненість, що дані гроші будуть витрачені для підтримки особливо нужденних людей, та просить шановних ветеранів прийняти щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено ними заради майбутнього. Праця наших ветеранів, їхні трудові подвиги та ставлення до своєї роботи – це приклад для наслідування сучасному поколінню. Бажаємо усім міцного здоров’я, щасливої долі, радості, добра і довголіття!

12
Жов

Охорона праці – запорука збереження життя

На ПАТ «ГТРЗ» відбулась планова перевірка з охорони праці та промислової безпеки 

5
Жов

З повагою до ветеранів

Благодійність керівництва ПАТ «ГТРЗ» з приводу Міжнародного Дня людей похилого віку

3
Жов

Подарунок до Дня міста Гайворон

Працівники ПАТ «ГТРЗ» завершили відновлювальні роботи паровоза «МТ-202»

%d блогерам подобається це: