1 Жовтня 2018 - 14:09, Новини

Представники ПАТ «ГТРЗ» прийняли участь в «AGROEXPO» 2018

Міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO» – найяскравіша подія аграрного сектору.  Виставка є найбільшою в Україні, що дає можливість побачити і порівняти техніку та обладнання більшості вітчизняних та іноземних брендів. Крім того, «AGROEXPO» має спеціалізовані павільйони, обладнані для демонстрації продукції безпосередньо аграрного сектору.

26-29 вересня 2018 року у м. Кропивницький відбулась вже VІ Міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO» 2018. Загалом у ній взяли участь 585 профільних компаній та 530 учасників «Покровського ярмарку». За чотири дні виставку відвідало 27 250 осіб, серед яких були присутні представники ПАТ «ГТРЗ».

 

 

Широка ділова програма була представлена на виставці науково-практичними конференціями, панельними дискусіями Міністерства аграрної політики та продовольства України, Торгово-промислової палати України, громадських спілок та профільних організацій, а також семінарами за участю провідних спеціалістів аграрної та промислової галузей.

У процесі виставки представники нашого заводу мали змогу поспілкуватися з представниками Кіровоградської обласної державної адміністрації та іншими учасниками «AGROEXPO» 2018, гідно представити продукцію ПАТ «ГТРЗ» як одного з провідних підприємств Кіровоградської області, а також ознайомитися з продукцією та новинками техніки інших компаній.

Керівництво ПАТ «ГТРЗ» висловлює вдячність організаторам «AGROEXPO» 2018 за ефективну роботу, а також Гайворонській районній державній адміністрації за допомогу в організації участі нашого заводу у даному заході.

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б

28
Гру

Завершуємо 2018 рік добрими справами!

ПАТ «ГТРЗ» привітало дітей-сиріт з новорічними святами 

19
Лис

Розширення міжнародного партнерства

Представники ПАТ «ГТРЗ» відвідали головний міжнародний форум металургів 

%d блогерам подобається це: