3 Жовтня 2018 - 16:35, Новини

Працівники ПАТ «ГТРЗ» завершили відновлювальні роботи паровоза «МТ-202»

Пам’ятний знак МТ-202, що встановлений на постаменті на площі Заводській, можна без перебільшення назвати візитівкою Гайворона. Він символізує багаторічну працю наших залізничників. Саме вони, працівники тепловозоремонтного заводу та вузькоколійки, дали соціально-економічний розвиток Гайворону, сприяли тому, щоб він став адміністративним центром району і одержав статус міста.

Напередодні Дня Гайворона працівники ПАТ «ГТРЗ» завершили оновлюючі роботи цього пам’ятного знака. Слід зазначити, що до початку ремонту, робітниками були зроблені фотографії паровоза, за якими потім відновлювали зовнішній вигляд пам’ятного знака. Завдяки цьому вдалося зберегти МТ-202, жодним чином не змінюючи його оригінальні кольорові  характеристики; відновити втрачену багато років тому фару, замінити фанерні елементи сталевими, які також раніше були на паровозі.

Цей відновлений пам’ятний знак, ровесник місцевої вузькоколійки, 30 жовтня 2018 року засяяв у сонячних променях, як справжній символ міста, на честь святкування 266-ї річниці м. Гайворон.

Під час урочистої частини свята виконавчий комітет Гайворонської міської ради нагородив грамотою ПАТ «Гайворонський тепловозоремонтний завод» «За плідну працю на користь територіальної громади, активну позицію, благодійну допомогу у відновленні Пам’ятника вузькоколійному Паровозу МТ-202».

Керівництво ПАТ «ГТРЗ» висловлює вдячність за нагороду та вітає усіх жителів міста зі святом. Наш завод і надалі при можливості радий допомагати, відкритий до співробітництва та нових ідей з покращення життя гайворонців.

Сподіваємось, що віднині відремонтований пам’ятник МТ-202 зберігатиметься у доброму стані і надалі ще багато років буде окрасою нашого міста.

 

 

 

 

28
Гру

Завершуємо 2018 рік добрими справами!

ПАТ «ГТРЗ» привітало дітей-сиріт з новорічними святами 

19
Лис

Розширення міжнародного партнерства

Представники ПАТ «ГТРЗ» відвідали головний міжнародний форум металургів 

2
Лис

Фінальна частина святкування ювілею заводу

Найочікуваніші урочистості з нагоди 120-ти річчя ПАТ «ГТРЗ» 

%d блогерам подобається це: