24 Травня 2018 - 16:37, Новини

Керівництво ПАТ «ГТРЗ» привітало найобдарованіших учнів Гайворонщини

Як відомо, ПАТ «ГТРЗ» є містоутворюючим підприємством, що не лише нарощує темпи та обсяги виробництва, а й приділяє значну увагу соціальним та громадським заходам, що відбуваються у Гайвороні.

Так, у місцевих загальноосвітніх навчальний закладах традиційно щорічно проходить програма, яка визначає найкращих учнів у різноманітних категоріях. Напередодні закінчення навчального року школярі, що є переможцями районних, обласних та всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів, спортивних змагань, учні з творчими талантами та активною громадською позицією отримують заслужені нагороди.

22 травня 2018 року в навчально – виховному комплексі Гайворонської НВО №2 відбувся святковий концерт на честь шкільного свята  «Розумники та розумниці», а 23 травня у навчально – виховному комплексі Гайворонського НВО №1 – концерт до свята «Книга рекордів школи».  Керівництво нашого заводу привітало всіх обдарованих, талановитих та активних в спортивному та шкільному житті учнів сувенірними подарункам.

Особливі грамоти у власній номінації «Обдаровані діти – наше майбутнє» та грошові сертифікати від ПАТ «ГТРЗ» отримали Щерба Олена та Русавська Аліна (школа №2), а також Романова Ольга та Свистунов Констянтин (школа №1) .

Висловлюємо подяку директорам шкіл Поліщук В. П. та Пошенко Ю. В. та педагогічним колективам за організацію чудових заходів та виховання майбутньої еліти нашого міста!

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б

28
Гру

Завершуємо 2018 рік добрими справами!

ПАТ «ГТРЗ» привітало дітей-сиріт з новорічними святами 

19
Лис

Розширення міжнародного партнерства

Представники ПАТ «ГТРЗ» відвідали головний міжнародний форум металургів 

%d блогерам подобається це: