5 Листопада 2018 - 9:49, Iсторiя

Частина 19. Проведення з користю вільного від роботи часу 

Заводчани мали можливість користуватись бібліотекою, що розташовувалась у «червоному кутку» ГТРЗ. У ній налічувалось понад 3 тисячі книг. Це була художня, технічна і політична література.

Регулярно демонструвались художні і науково-популярні фільми.

Влаштовувались вечори для молоді. Для активного відпочинку облаштували в міському парку танцювальний майданчик. Працівниками заводу було змайстровано для дітей карусель та ігровий майданчик.

На березі Південного Бугу облаштували пляж та відкрили човнову станцію. Тут працівники заводу мали можливість брати на прокат човни, організовували змагання з плавання і веслування, проводили спортивні тренування на воді.

Пізніше для літнього оздоровлення дітей завод спільно з Гайворонським відділом залізниці збудував піонерський табір. Розташовувався він у сосновому лісі на 7-му кілометрі залізниці Гайворон-Рудниця. Зокрема, працівники заводу побудували котельню, встановили водонапірну башту, проклали каналізацію, облаштували гойдалки і карусель та ін.

Дитячий табір відкрився у 1959 році. Щоліта там оздоровлювалось до півтисячі хлопчиків і дівчаток. Він працював посезонно. А починаючи з 1968 року, коли відпочинок дітей завершувався, починав працювати профілакторій… (далі буде)

28
Гру

Завершуємо 2018 рік добрими справами!

ПАТ «ГТРЗ» привітало дітей-сиріт з новорічними святами 

19
Лис

Розширення міжнародного партнерства

Представники ПАТ «ГТРЗ» відвідали головний міжнародний форум металургів 

2
Лис

Фінальна частина святкування ювілею заводу

Найочікуваніші урочистості з нагоди 120-ти річчя ПАТ «ГТРЗ» 

%d блогерам подобається це: