11 Червня 2018 - 10:02, Новини

Представники ПАТ «ГТРЗ» взяли участь у Міжнародній залізничній конференції UARail & Partners

Співробітники нашого підприємства 4–9 червня 2018 року у м. Одеса  побували на VIII Міжнародній залізничній конференції UARail & Partners «Інфраструктура і рухомий склад».

Метою даного заходу є пошук пропозицій та налагодження техніко-економічного співробітництва з профільними вітчизняними та європейськими підприємствами у сфері підтримки та відновлення інфраструктурних об’єктів і рухомого складу УЗ на основі принципів приватно-державного партнерства.

У свою чергу, представники ПАТ «ГТРЗ» у доповіді під час офіційної частини конференції представили власні погляди на новітні тенденції та перспективні проекти розвитку залізничної інфраструктури нашої країни.

Значна частина презентації була присвячена продукції, послугам та напрямам, в яких розвивається та модернізується наше виробництво, зокрема, що завод наразі нарощує обсяги випуску зубчастих коліс і вінців, шестерень, теплообмінників та інших запасних частин для ремонту тепловозів серії 2ТЕ10, ТЕМ, ЧМЕ3, ТЕП70, ТГМ4, електровозів ВЛ8, ВЛ10, ВЛ23, ВЛ40, ВЛ60, ВЛ80, ЧС4, а також електропоїздів серій ЕР9, ЕР2Т. Особливу увагу доповідачі приділили тому факту, що на друге півріччя 2018 року на ПАТ «ГТРЗ» заплановано виконання замовлень з ремонту вагонів – критих, піввагонів, цистерн, мінераловозов.

Крім того, співробітники нашого заводу мали змогу поспілкуватись та знайти взаєморозуміння з представниками багатьох компаній, діяльність яких стосується залізничної сфери, відкрито обговорити існуючі проблеми та перспективи розвитку галузі.

Дякуємо організаторам конференції UARail & Partners та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з новими партнерами!

10
Лип

ПрАТ “ГТРЗ” освоює новий напрямок

ПрАТ “ГТРЗ” проводить ремонтно-відновлювальні роботи кузовів вагонів

3
Лип

Приступили до виконання чергового КР2

ПрАТ “ГТРЗ” приступило до капітального ремонту тепловоза ТГМ4

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б