24 Вересня 2018 - 10:36, Iсторiя

Частина 13. Створення на заводі власної книги рекордів

У 1954 р. на заводі було створено книгу Пошани, в яку заносились імена кращих виробничників. В числі перших, удостоєних такої честі, були:

Гуслаков Спиридон Афанасійович, муляр, працює з 1936 р. Зарекомендував себе як кращий робітник будівельного цеху. Він ініціативний, винахідливий, застосовує передові прийоми праці. Систематично перевиконує більш, ніж удвічі норми виробітку.

Баранов Михайло Володимирович, токар механічного цеху, працює на заводі з 1945 р. Норми виробітку виконує на 200-230%, вносить цінні раціоналізаторські пропозиції. Став ініціатором впровадження мінерало-керамічних різців на токарному верстаті. Це дало значну економію коштів і підвищення продуктивності праці.

Чумаченко Афанасій Іванович, бригадир котельного цеху з 1949р. Активний стахановець, досвідчений фахівець, умілий організатор і раціоналізатор. Очолювана ним бригада систематично виконує план на 140-160%.

Дзюбенко Іван Петрович, коваль, працює з 1946 р. Досвідчений робітник, дисциплінований, старанний, постійно перевиконує норми виробітку.

Аверянов Геннадій Дмитрович, слюсар, бригадир паровозоскладального цеху. Йому доручено очолювати гарнітурну бригаду, яка є однією з кращих на заводі. Подані Г. Д. Авер’яновим раціоналізаторські пропозиції сприяли поліпшенню умов праці.

Перевознюк Гаврило Максимович, на заводі з 1922 р. Начальник котельного цеху. Успішно освоїв технологічні процеси ремонту паровозів і виготовлення до них запасних частин. Разом з колективом досяг економії фінансів і матеріалів, зменшивши собівартість продукції на 299 тис. крб. 

Тімановський Яків Пилипович, незвільнений бригадир мідників паровозоскладального цеху. Забезпечує високу якість робіт, є активним учасником виконання урядової програми з модернізації паровозів для цілинних земель. Активний раціоналізатор, бере участь у громадському житті колективу. 

Сикліцький Микола Олександрович, головний технолог заводу з 1944 р. Проявив себе як технічно грамотний керівник. Постійно надає допомогу робітникам в освоєнні передових методів праці, удосконаленні ремонту паровозів, підвищенні їх професійного рівня.

Трум Олександр Митрофанович, котельник. Кращий за професією, ініціативний і старанний робітник. Виконує виробничі завдання на 160%.

Гладик Микола Іванович, бригадир обшивальної бригади паровозоскладального цеху. Очолюваний ним колектив – новатор передових методів праці, змінні завдання перевиконує більш, як у півтора рази. 

Шмалена Христина Софронівна, маляр будівельного цеху, працює з 1949 р. Освоїла передовий досвід малярної справи. Норми її виробітку 150-200%. 

 Яроцький Андрій Демидович, слюсар ремонтно-механічного цеху. Добивається якісного лагодження заводського обладнання, виступає ініціатором дострокового виконання замовлення для потреб сільського господарства. Норми виробітку – 210%. 

Лавренюк Тетяна Яківна, бригадир ремонтно-будівельного цеху. Її бригади – одна з кращих на підприємстві. Особистим прикладом мобілізовує колектив на перевиконання завдань. Норма виробітку – 140-167%. 

Горбенко Петро Данилович, бригадир слюсарів котельного цеху. Особистим прикладом надихає на самовіддану працю усіх членів бригади. І, як результат, норми виробітку бригада виконує на 170%, брак у роботі відсутній. П.Д. Горбенко – автор раціоналізаторських пропозицій. 

Тімановський Максим Павлович, розмітник. Підтримує все нове, передове, активний раціоналізатор, змінні завдання виконує на 200-230%. Бере активну участь у громадському житті заводу. 

Тітієвський Олександр Федорович, ресорник ковальського цеху. Норми виконує на 200-350%. Активіст громадського життя. 

Кальченко Володимир Антонович, начальник паровозоскладального цеху, працює з 1946 р. Володіє організаторськими здібностями, постійно працює над поліпшенням умов праці, удосконалення технології ремонту паровозів. Колектив цеху під його керівництвом щомісячного перевиконує виробничі плани і займає перше місце серед цехів заводу. В. А. Кальченко успішно керує роботами по модернізації і ремонту вузькоколійних паротягів для цілинних земель. Як результат, урядове завдання було виконано на місяць раніше встановленого терміну. 

Закусілов Степан Йосипович, досвідчений кадровий робітник. Досконало оволодів спеціальністю модельник. Виготовляє найскладніші моделі деталей паровозів. Свої знання, багаторічний досвід передає молодшим робітникам. Незважаючи на похилий вік, старанно працює, перевиконуючи завдання на 150-160%. 

Заводська книга Пошани кожного року поповнювалася новими іменами….(далі буде)

 

10
Лип

ПрАТ “ГТРЗ” освоює новий напрямок

ПрАТ “ГТРЗ” проводить ремонтно-відновлювальні роботи кузовів вагонів

3
Лип

Приступили до виконання чергового КР2

ПрАТ “ГТРЗ” приступило до капітального ремонту тепловоза ТГМ4

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б