28 Листопада 2017 - 15:19, Новини

На ПАТ «ГТРЗ» пройшов довгоочікуваний тенісний турнір «Gayvoron Cup 2017»

Минулої суботи на ПАТ «Гайворонський тепловозоремонтний завод» відбувся тенісний турнір «Gayvoron Cup 2017» серед жителів Гайворонського району віком від 30 років.

Під час офіційної частини до учасників турніру з вітальним словом, окрім представників акціонерів, звернувся Голова міської ради Роман Волуйко, який подякував адміністрації ПАТ «ГТРЗ» за те, що залучає людей до активного способу життя та виділяє на розвиток спорту необхідні кошти.

Цього разу у змаганнях брали участь як відомі місцеві спортсмени-професіонали, що прийшли поборотися за призовий фонд, так і  початківці, яким було просто цікаво позайматися улюбленим спортом.

Перше місце серед чоловіків виборов Микола Головатюк, друге – Ігор Свирида, а третє місце посів Володимир Сопільняк. У змаганнях серед жінок перше місце було присуджено Вероніці Брижатюк, друге – Галині Сидоровій, третє – Наталії Титаренко. Микола Головатюк та Вероніка Брижатюк були нагороджені кубками, грамотами, грошовими нагородами та подарунками із символікою тепловозоремонтного заводу. А переможці, які зайняли відповідно друге і третє місця, були відзначені почесними грамотами, грошовими призами та сувенірними подарунками.

На думку учасників турнір пройшов дуже енергійно і цікаво. Дякуємо всім, хто прийшов підтримати нову спортивну традицію, започатковану на ПАТ «ГТРЗ»!

Крім того, ПАТ «ГТРЗ» висловлює вдячність начальнику відділу молоді та спорту райдержадміністрації Георгію Ільченко та керівникам Гайворонського професійного аграрного ліцею за допомогу в організації спортивного заходу.

10
Вер

Відновлення культурної спадщини Гайворона

ПАТ «ГТРЗ» розпочало досвяткове оновлення паровоза «МТ-202»

27
Сер

Нагорода знайшла свого героя

Працівницю ПАТ «ГТРЗ» відзначили на районному рівні

13
Сер

Поспішайте робити добро!

Керівництво ПАТ «ГТРЗ» вкотре відгукнулось на прохання про допомогу від жителів Гайворону

%d блогерам подобається це: