1 Листопада 2018 - 15:01, Новини

Cеред юних футболістів визначився володар «Кубка 120-ти річчя ГТРЗ»

1 листопада 2018 року протягом третього дня святкування ювілею ПАТ «ГТРЗ» у м. Гайвороні у ДЮСШ відбулися дитячі змагання з футзалу за «Кубок 120-ти річчя ГТРЗ».

Участь у чемпіонаті приймали діти віком від 10 до 12 років. Для юних спортсменів була надана не лише можливість позайматися улюбленим видом спорту, а й взяти участь у справжніх спортивних змаганнях, показати свої вміння, поборотися за перемогу. Протягом чемпіонату усі учасники були активними, спортивно підготовленими, показали неперевершені результати та гарну дорослу гру.

Від керівництва заводу переможці отримали грамоти, солодощі, подарунки спортивної тематики. А головним призом за перше місце став Кубок та незамінний атрибут гри – футбольний м’яч!

Результати чемпіонату з футзалу серед дітей за «Кубок 120-ти річчя ГТРЗ»:

IV місце – ДЮСШ №2;

ІІІ місце – ДЮСШ №1;

ІІ місце – ДЮСШ «Локомотив»;

І місце – ДЮСШ – 2006.

Від щирого серця вітаємо переможців та дякуємо усім учасникам чемпіонату. Тренер майбутніх чемпіонів – Віталій Бондар  – може пишатися своїми вихованцями!

ПАТ «ГТРЗ» висловлює вдячність керівнику Відділу молоді та спорту Райдержадміністрації Ільченко Г.В. та суддям за допомогу в організації змагань.

Фотозвіт з цього заходу можна переглянути у розділі «Фотогалерея» на Головній сторінці.