24 Вересня 2018 - 9:47, Новини

На ПАТ «ГТРЗ» відбулися суттєві кадрові зміни

Наприкінці вересня 2017 року Генеральним директором нашого підприємства був призначений Близнюк Андрій Анатолійович, професійний та талановитий керівник. До теперішнього часу він плідно працював над відновленням роботи підприємства. За результатами його праці та завдяки досвіду, який отримав Андрій Анатолійович на цій посаді, акціонерами заводу було прийнято рішення про переведення його на інший об’єкт, що потребує подібних знань та професіоналізму.

Колектив ПАТ «ГТРЗ» висловлює вдячність пану Близнюку за уміле керівництво і сумлінну працю на благо заводу і бажає успіхів та значних досягнень у роботі з новим проектом.

13 вересня 2018 року на підприємстві колективу був представлений новий Генеральний директор – Трунов Олександр Едуардович.

За фахом технік, Олександр Едуардович з грудня 2017 року займав посаду технічного директора нашого заводу. Набувши необхідного досвіду, ближче познайомившись з особливостями роботи в даному напрямку, розуміючи потреби робочого колективу, пан Трунов бачить значний потенціал в нашому підприємстві.

Під керівництвом нового Генерального директора на заводі продовжаться позитивні зміни та будуть відкриті нові напрямки діяльності, підготовка до  яких вже триває. Зокрема, планується після необхідних підготовчих робіт відновити на підприємстві ремонт маневрових та магістральних тепловозів, відкриття ліній з ремонту колісних пар, тощо.

10
Лип

ПрАТ “ГТРЗ” освоює новий напрямок

ПрАТ “ГТРЗ” проводить ремонтно-відновлювальні роботи кузовів вагонів

3
Лип

Приступили до виконання чергового КР2

ПрАТ “ГТРЗ” приступило до капітального ремонту тепловоза ТГМ4

24
Чер

Капітальний ремонт ТГМ-4Б

ПрАТ «ГТРЗ» почало капітальний ремонт тепловоза ТГМ-4Б